Půjčovna lodí Petr Putzer

Vítejte na palubě

Vítejte na začátku úžasné cesty, kterou vám zprostředkuje naše půjčovna lodí Petr Putzer. Je libo adrenalinovou plavbu peřejemi nebo raději dáte přednost odpočinkovému sjezdu s dětmi? U nás si vybere opravdu každý.

Pokud hledáte nejlevnější půjčovnu, tak to bohužel ta naše asi není, ale nejlevnější neznamená dobrý! A v konečném efektu můžete zaplatit i víc - skryté manipulační poplatky, placení dopravy, doplatky za pádla a vesty atd. U nás máte vše již v ceně a to není vše.

U nás máte možnost telefonické změny místa vrácení materiálu nebo výměny materiálu v půjčovních místech, kterých máme opravdu širokou síť, kterou si můžete prohlédnout na našich stránkách. Při vyzvedávání a vracení nejste omezeni přesnou hodinou.

Také můžete využití zázemí půjčoven (WC, parkování, místo na sbalení bagáže, sprchy, a např. v K.V. hospodu)

Půjčovna lodí Petr Putzer - Ohře

Druhy lodí podle vašich požadavků i schopností

S námi se vody rozhodně bát nemusíte. Nabízíme různé lodě nejen podle stylu jízdy, ale také podle zkušeností.

Vyberte si kajak, kanoi nebo raft. Chcete se projet na vlastní pěst a zažít pořádný adrenalin nebo raději dáváte přednost partě kamarádů? Kajak i kanoe vám umožní unikátní zážitky během vaší jízdy. Pro větší skupinky pak nabízíme gumové rafty, které jsou vysoce stabilní a bezpečné, takže je vhodný i pro naprosté začátečníky a můžete na ně vzít i vaše ratolesti a užít si nezapomenutelnou dovolenou.

Rafty a lodě

Obdivujte krásy našich měst z vodní hladiny

Díky půjčovně lodí a raftů Putzer si můžete naplánovat vlastní trasu a užít si jedinečné zážitky během plavby napříč překrásnými městy České republiky.

Půjčovna lodí Vltava Vám poskytne vše potřebné, abyste pohodlně a bezpečně sjeli jednu z nejkrásnějších tuzemských řek a mezitím mohli obdivovat krásy Českého Krumlova nebo Českých Budějovic.

Přírodní i historické krásy vám poskytne nejen majestátná Vltava, ale také Berounka. Půjčovna lodí Berounka Vám umožní malebnou plavbu zakončenou pod hradem Karlštejn.

A to není vše. Půjčovna raftů Putzer má svá stanoviště a široké zázemí i na řece Ohře a Otavě. Naše půjčovna lodí Vám najde řeku přesně podle vašich představ a přání. Poskytneme vám všechny informace a postaráme se o vaše maximální pohodlí.

Krajina kolem řek

Naprosté bezpečí

Kromě naplánování ideální trasy a půjčení lodě vám poskytneme také veškerou výbavu, jako jsou vesty, barely nebo helmy. Vaše bezpečí je pro nás na prvním místě, a tak vám zprostředkujeme komplexní servis, včetně zkušeného průvodce - vodáka, který vás na všechno připraví a bude informovat o všem, co se na vodě děje.

Nabízíme vám široký výběr lodí, řek a vybavení. Zažijte spokojenou plavbu a získejte zážitky na celý život.

Rafting

Mapa povodí a siť půjčoven

Mapa povodí Vltava - Rafting Putzer

Mapa povodí Ohře - Rafting Putzer

Mapa povodí Berounka - Rafting Putzer

Mapa povodí Otava - Rafting Putzer